Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00040 006409 19991908 na godz. na dobę w sumie
Na zawsze piękni i młodzi - ebook/pdf
Na zawsze piękni i młodzi - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: RW 2010 Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-949-030-1 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller >> thriller, horror
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Literacka uczta dla wyrafinowanych smakoszy hard SF i zarazem pasjonująca przygoda dla czytelników lubiących dobrą, „męską” prozę, pełną mięsistych, szokujących scen, przesyconą głęboką refleksją.

Sprawdzona hard SF. Opowiadania – ostre, znaczące i niezmiennie ciekawe – które ukazywały się drukiem m.in. w „Fantastyce”, „Science Fiction”, „Fantasy and Horror” oraz w osobnych wydaniach książkowych – teraz w jednym tomie! A wśród nich „Mistrz” – uznany za jedno ze stu najlepszych polskich opowiadań.
E-MMA Popik – Mistrzyni Małej Apokalipsy – funduje nam pełną przygód i emocji podróż w czasie i przestrzeni. Zaczynamy od Ziemi w niedalekiej przyszłości, wraz z jej problemami społecznymi – potem akcja przenosi się do innych światów. Wciąż jednak rzecz dzieje w nieodległym jutrze, by nagle we wstrząsającym „Nadejściu Fortynbrasa” skoczyć w przód i trafić na agonię naszej rzeczywistości. Kolejna odsłona to „odrodzenie” ziemskiej cywilizacji w „Mistrzu” i „Enklawie”, może jednak nie całkiem nieudane, stąd „Zezwolenie” na początek czegoś zupełnie nowego, w jakiejś pętli czasu, w odmiennych warunkach. Zbiór zamyka niosący nadzieję „Vaast”.
E-MMA zaprowadzi cię do dzielnic, gdzie rządzi zdegenerowana technika, pociągnie w podziemia kryjące zespoły maszyn, które miały wszystko człowiekowi zapewnić, więc oddał im swoje życie; zamknie cię wraz z nimi w domu, a potem powiedzie do Terminalu, skąd zamiast do raju obiecanego trafisz do ludzkiego piekła.
Będziesz walczył, opierał się? Próbuj, choć maszyny mają programy uwzględniające twój bunt.
E-MMA jednak, jak zawsze, skupia się na człowieku i jego sprawach. Choć nagi i bezbronny, wciąż ma marzenia i wiarę w ocalenie. Ufa, że również w jego mieście pojawi się przybysz, który samą swoją obecnością wszystko naprawia…

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Na zawsze piękni i młodzi
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: