Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00527 007500 19977428 na godz. na dobę w sumie
Żółw i zając - audiobook
Żółw i zając - audiobook
Autor: Długość nagrania: 00:06:42
Wydawca: Promatek Media Język publikacji: polski
ISBN: 978-838-790-542-2 Rok wydania:
Lektor: Adam Hutyra
Kategoria: audiobooki >> dla dzieci i młodzieży >> dla dzieci >> bajki, legendy, podania, mity
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Zabawna i pouczająca bajka z klasyki dziecięcej w zupełnie nowej interpretacji. Opowieść o powolnym żółwiu, który wygrał wyścig z szybkim zającem. Jak tego dokonał?

„Żółw i zając” to prześmieszna opowieść przez wielu dorosłych wspominana jako jedna z ważnych lektur dzieciństwa. Teraz także ich pociechy będą mogły zapomnieć o całym świecie, słuchając o zawodach, do których stanęli dwaj wyjątkowi biegacze – zuchwały i szybki jak błyskawica zając oraz wyśmiewany przez niego żółw. Powolny zwierzak wygrał w tej walce i nie uciekł się przy tym do żadnego podstępu. Co zrobił, że udało mu się zwyciężyć pewnego siebie, zwinnego i prędkiego jak wiatr szaraka?
Błyskotliwa interpretacja Adama Hutyry, aktora częstochowskiego Teatru im. A. Mickiewicza, nadaje świeżości znanej i lubianej od pokoleń bajce Jeana de La Fontaine’a, zaadaptowanej przez Magdalenę Kuczyńską. Współczesny artysta oraz poczytna pisarka udowadniają, że mimo upływu czasu historia ta wciąż może bawić i rozbudzać wyobraźnię. Różnorodne podkłady muzyczne i ciekawe efekty dźwiękowe pozwolą dzieciom odczuć każdy szczegół fantastycznego świata i przeżywać niezapomniane przygody razem z bohaterami zabawnej i pouczającej opowieści.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Żółw i zając
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: