Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00034 006890 19024773 na godz. na dobę w sumie
Przypadki Robinsona Crusoe - audiobook
Przypadki Robinsona Crusoe - audiobook
Autor: Długość nagrania: 08:31:58
Wydawca: Promatek Media Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-183-454-0 Rok wydania:
Lektor: Antoni Rot
Kategoria: audiobooki >> lektury szkolne, opracowania lektur >> klasy 1-3
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Spędzić 28 lat na bezludnej wyspie i nie zwariować to prawdziwe osiągnięcie, ale ucywilizować dzikusa ocalałego z rąk ludożerców... to już kwalifikuje się na złoty medal!

Nie ma chyba dziecka, które nie znałoby historii przyjaźni Robinsona Crusoe i Piętaszka. Ma ona raczej mało wspólnego z walkami osiedlowych band czy harcerskim obozem, na którym poznaje się lojalnych kumpli, chociaż gdyby się nad tym dłużej zastanowić...
Crusoe, jak każdy chłopak, marzył o wielkiej przygodzie. Nie chciał zostać na wieki w nudnym, małym mieście. Ciągnęło go do morza, na statki pływające po odległych wodach. Wzywały go przygody i perspektywa nieznanego. Jego marzenia w dość osobliwy sposób się spełniły. Nie mógł narzekać na brak wrażeń, kiedy w czasie jednej z podróży jego statek rozbił się na morzu, a z całej załogi przetrwał tylko on.
Bezludna wyspa przywitała go bez zbędnej uprzejmości. Ale czegóż można się spodziewać po górze piachu, która leży gdzieś pośrodku wielkiej wody? To on musiał postarać się zorganizować sobie życie. Jak na obozie – od samych podstaw. A jak doszło do tego, że poznał Piętaszka? To już inna historia, która zaczyna się w momencie, gdy na wyspę wkroczyła pewna „osiedlowa banda”...
Ta jedna z najsłynniejszych powieści przygodowych od lat rozpala wyobraźnię dzieci na całym świecie. Jest też doskonałą książką do słuchania. Dzięki niezwykle żywiołowej interpretacji aktora Antoniego Rota i specjalnie skomponowanej na potrzeby tej publikacji muzyce błyskawicznie przenosimy się na wybrzeże Wenezueli, gdzie z nadzieją wypatruje się jakiejkolwiek bandery.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Przypadki Robinsona Crusoe
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: