Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00044 006202 20271019 na godz. na dobę w sumie
Miłość dobrej kobiety - audiobook
Miłość dobrej kobiety - audiobook
Autor: Długość nagrania: 13:00:05
Wydawca: Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-280-0869-4 Data wydania:
Lektor: Anna Cieślak
Kategoria: audiobooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Osiem opowiadań o kobietach, które muszą sobie radzić z niejednoznacznością własnych uczuć, z wewnętrznymi konfliktami, z rozdźwiękiem między tym, czego chcą, a tym, co muszą. Jest tak z wkraczającą w dorosłość mężatką, która szuka swojego miejsca w życiu, jest tak z młodą kobietą, która przyjeżdża na wakacje do matki, ale nie potrafi z nią wytrzymać, bo ma w sobie zbyt dużo goryczy i żalu. Miłość kobiet przyjmuje rozmaite formy: uczucia matki do córki, dziecka do dorosłego, żony do męża, przyjaciółki do przyjaciółki – Munro pokazuje je wszystkie z niezwykłą wnikliwością, odsłaniając siłę emocji oraz głębię i zawiłość zwyczajnego życia.

Alice Munro (ur. 1931) – wybitna pisarka kanadyjska, laureatka literackiej Nagrody Nobla 2013. Trzykrotnie uhonorowana Governor General’s Award (m.in. za tom Za kogo ty się uważasz?), w 2009 roku wyróżniona prestiżową Man Booker International Prize za całokształt twórczości. Autorka książek: Taniec szczęśliwych cieni, Dziewczęta i kobiety, Something I’ve Been Meaning to Tell You, Za kogo ty się uważasz?, The Moons of Jupiter, The Progress of Love, Friend of My Youth, Open Secrets, Miłość dobrej kobiety, Kocha, lubi, szanuje…, No Love Lost, Uciekinierka, Widok z Castle Rock, Zbyt wiele szczęścia, Drogie życie.

Nakładem W.A.B. oprócz Dziewcząt i kobiet ukazały się dotychczas zbiory Za kogo ty się uważasz? oraz Miłość dobrej kobiety, w przygotowaniu przekład Open Secrets i wznowienie Uciekinierki.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Miłość dobrej kobiety
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: