Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00093 007357 20641047 na godz. na dobę w sumie
Mała syrenka - audiobook
Mała syrenka - audiobook
Autor: Długość nagrania: 00:08:13
Wydawca: Promatek Media Język publikacji: polski
ISBN: 978-838-790-552-1 Rok wydania:
Lektor: Agata Ochota-Hutyra
Kategoria: audiobooki >> dla dzieci i młodzieży >> dla dzieci >> bajki, legendy, podania, mity
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Wzruszająca opowieść o małej syrence, która z miłości do księcia przystała na okrutne żądanie wiedźmy i w zamian za przemianę w piękną dziewczynę oddała swój cudny głos.

„Mała syrenka” to pełna ciepła i uroku baśń przez wielu dorosłych wspominana jako jedna z najważniejszych i najbardziej ukochanych lektur dzieciństwa. Teraz także ich pociechy będą mogły zapomnieć o całym świecie, śledząc losy syrenki, która pokochała księcia. Dla tego uczucia zrezygnowała z niezwykłego daru, jakim obdarzyła ją natura – przepięknego głosu. W zamian wiedźma zgodziła się zamienić ją w dziewczynę. Dzięki temu syrenka mogła jeszcze raz spotkać się z księciem. Czy jednak warto było decydować się aż na tak wielkie wyrzeczenie?
Pełna polotu interpretacja Agaty Ochoty-Hutyry, aktorki częstochowskiego Teatru im. A. Mickiewicza, nadaje świeżości znanej i lubianej od pokoleń baśni, zaadaptowanej przez Magdalenę Kuczyńską. Współczesna artystka i poczytna pisarka udowadniają, że mimo upływu czasu historia ta wciąż może zachwycać i rozbudzać wyobraźnię. Różnorodne podkłady muzyczne i ciekawe efekty dźwiękowe pozwolą dzieciom odczuć każdy szczegół baśniowego świata i przeżywać przygody razem z bohaterami pięknej i wzruszającej opowieści.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Mała syrenka
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: