Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00381 006932 19967558 na godz. na dobę w sumie
Kotku jestem w ogniu - audiobook
Kotku jestem w ogniu - audiobook
Autor: Długość nagrania: 356 min
Wydawca: Saga Egmont Język publikacji: polski
ISBN: 9788726560510 Data wydania:
Lektor: Krzysztof Baranowski
Kategoria: audiobooki >> fantastyka
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Życie w świecie opanowanym przez książkoholików nie jest łatwe, ale Edward Egan, mieszkaniec Postmoderny i nieuleczalny utracjusz, stara się skupiać na jego jasnych stronach. Dostarczając czytelniczym narkomanom dobrej jakości teksty, pisane przez przyjaciela, szalonego Zampano, jest w stanie zarobić tyle, by starczyło na używki, kobiety i oczywiście kolejne lektury.

 

Jednak pewnego dnia wszystko się zmienia. Edward budzi się w jakimś zimnym, obcym miejscu, daleko od domu, imprez i przyjaciół. Nie pamięta, jak tam trafił. Na dodatek pewien natręt namawia go do szukania rzekomo najważniejszego dzieła literackiego w historii, zwanego Raportem. Czy pojedyncza książka jest w stanie odpowiedzieć na każde z kluczowych dla naszej egzystencji pytań? Gdzie ją znaleźć i czy w ogóle warto?

 

Dawid Kain to prozaik, tłumacz, czasem nawet redaktor. Absolwent prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim i podyplomowego edytorstwa na Uniwersytecie Pedagogicznym. Prekursor polskiego bizarro-fiction, horroru eksperymentalnego i grozy postmodernistycznej. Autor m.in. powieści 'Prawy, lewy, złamany' 2007), 'Gęba w niebie' (2010), 'Za pięć rewolta' (2011) oraz 'Punkt wyjścia' (2012), a także zbioru opowiadań 'Makabreski' (2010). Tłumaczony na czeski i angielski, publikowany w licznych pismach oraz antologiach krajowych i zagranicznych (ostatnio: '17 Szram', 'Księga Wampirów' i amerykańskie 'Bizarro Bizarro').

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Kotku jestem w ogniu
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: