Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00281 007582 18993679 na godz. na dobę w sumie
Dziewczyna z gór - audiobook
Dziewczyna z gór - audiobook
Autor: Długość nagrania:
Wydawca: Prószyński Media Język publikacji: polski
ISBN: 9788381694698 Data wydania:
Lektor: Magda Karel
Kategoria: audiobooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Nadia była tylko jedenastoletnim dzieckiem, kiedy młody mężczyzna porwał ją z przyczepy campingowej, stojącej na tyłach domu rodziców, i wywiózł na pustkowie w górach, do chaty położonej w rozległych lasach, gdzie nie docierały dźwięki cywilizacji, żadna droga nie prowadziła do innych zabudowań, a nocami pojawiały się wilki. Sama ze swoim porywaczem, dziewczynka musiała nauczyć się nie tylko życia w lesie, ale też zrozumieć, kim jest ten mężczyzna i dlaczego to właśnie ją skazał na taki los. Odkrycie tajemnicy zmieniło wszystko.
Po latach porwanie Nadii pozostaje nierozwiązaną sprawą w policyjnych kartotekach. Tymczasem młoda kobieta w górach prosi przypadkowego kierowcę o pomoc. Sprawa Nadii może zyskać nowe oblicze. Dlaczego dopiero po tylu latach?

Małgorzata Warda – pisarka z Gdyni, dwukrotnie nominowana do nagrody głównej Festiwalu Literatury Kobiet, w roku 2013 otrzymała nagrodę za powieść 'Dziewczynka, która widziała zbyt wiele' o tematyce wykluczenia, a w 2016 roku odebrała Grand Prix dla najlepszej powieści napisanej przez kobietę za 'Najpiękniejszą na niebie'. Laureatka nagrody IBBY 2015 dla najlepszej książki młodzieżowej za powieść '5 sekund do Io'. Wydała m.in.: 'Nikt nie widział, nikt nie słyszał', 'Miasto z lodu', 'Ta, którą znam'. Jest także autorką kilku tekstów piosenek zespołu Farba. Z wykształcenia rzeźbiarka.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Dziewczyna z gór
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: