Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00302 007494 19999069 na godz. na dobę w sumie
Biografie sportowców - historie zwycięzców - audiobook
Biografie sportowców - historie zwycięzców - audiobook
Autor: Długość nagrania: 0
Wydawca: The Winners Mental Training sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7902-000-3 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: audiobooki >> dokument, literatura faktu, reportaże >> biografie i autobiografie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook (-8%)).

'BIOGRAFIE SPORTOWCÓW''

Pierwszy w historii zbiór biografii najlepszych sportowców w Polsce. Autorzy nagrania relacjonują przebieg swojej kariery w aspekcie ciężkiej pracy na treningach i walki z własnymi słabościami. Każdy ze sportowców jest jednocześnie lektorem swojej historii. Wysłuchanie tych pięciu biografii będzie dla Ciebie nie tylko mile spędzonym czasem ale przede wszystkim lekcją życia, która odkryje przed Tobą klucz do sukcesu.

MARCIN GORTAT

''MOJA WALKA''

Pierwsza w historii biografia Marcina Gortata – jednego z największych i najważniejszych sportowców w Polsce.

Marcin przedstawił swoją historię, poczynając od startów w NBA, czyli od momentów, w których był mieszany z błotem. Opowiada m.in. o przeżyciach w Orlando Magic, gdzie wszystkie jego umiejętności zostały sprowadzone praktycznie do zera. Ta biografia pokazuje również momenty wyborów, takich jak: serce do walki czy dyskoteki, odpuszczanie czy walka do upadłego. Usłyszysz również o strachu przed powrotem do Polski, ciężkiej harówie, jodze, boksie i boiskowych potyczkach słownych.

Biografia ukazuje całą prawdę o życiu koszykarza, który ciężką pracą, niesamowitym zaangażowaniem oraz świadomą konsekwencją wspiął się na szczyt zawodowstwa. Droga, którą przeszedł jest dowodem na to, że .....

MICHAŁ ŻEWŁAKOW

''MENTALNOŚĆ ZWYCIĘZCY''

Jeden z wybitnych piłkarzy w historii Polskiej piłki nożnej - Michał Żewłakow w swojej biografii podzieli się z Tobą swoją drogą do sukcesu, wieloma niepublikowanymi informacjami i osobistymi przemyśleniami na temat sportu, gry i siły mentalnego przygotowania do walki o marzenia.

Michał Żewłakow podzielił się swoim doświadczeniem i obserwacjami, które zainspirują Ciebie do skutecznych treningów i koncentracji do osiągania celów, pomimo przeszkód które napotkasz na swojej drodze. Udowodnił, że warto 'gryźć trawę' i stawiać na rzetelną ciężką prace, aby osiągnąć to co jest celem każdego sportowca - wynik i samozadowolenie.

NATALIA PARTYKA

''NIEPEŁNOSPRAWNA FIZYCZNIE – PEŁNOSPRAWNA MENTALNIE''

Już za życia, pomimo bardzo młodego wieku, mówią o niej, że jest legendą polskiego sportu.

Natalia Partyka - siła, determinacja, talent i wielkie serce.

Wielokrotna medalistka Igrzysk Paraolimpijskich, Mistrzostw Polski i Europy oraz wielu innych zawodów sportowych, dzieli się na łamach swojej biografii wszystkim, co dla niej ważne z punktu widzenia sportowca, człowieka, kobiety .

Natalia ujawnia tajniki treningu, który uczynił z niej jedną z najlepszych zawodniczek świata. Od godzin spędzanych na treningach, przez sposób walki z samym sobą, ze swoimi słabościami i brakiem chęci, po determinację do stawania się jeszcze lepszym i nie osiadania na laurach po każdym sukcesie.

Niewielu sportowców zapada w pamięć i pomimo wielkich osiągnięć potrafi sprostać oczekiwaniom i presji społeczeństwa. Nagranie stwarza niepowtarzalną okazję do bliższego poznania Natalii jako silnej mentalnie osoby, która pomimo niepełnosprawności, daje siłę i wsparcie wielu pełnosprawnym fizycznie sportowcom.

MARCIN ŻEWŁAKOW

''MOJA FILOZOFIA ZWYCIĘSTWA''

Biografia Marcina Żewłakowa jest idealną lekturą dla fanów piłki nożnej. Relacjonując przebieg swojej kariery, Marcin udziela słuchaczom wskazówek, które mogą okazać się pomocne początkującym sportowcom. Opowiada o koncentracji przed meczem, o przygotowaniach i treningach.

W biografii Marcina usłyszycie jak wyglądała rywalizacja między braćmi. Czy brat bliźniak startujący w tym samym sporcie był wsparciem czy konkurencją? Marcin opowiada m.in. o tym, że najtrudniejszą walką, którą stoczył na boisku był mecz przeciwko drużynie Michała.

„Poczucie przegranej z nim, ciążyło dłużej niż przegranie batalii z innymi przeciwnikiem”.

W biografii Marcina znajdziecie istotne informacje dotyczące umiejętności koncentracji uwagi przed meczem, a także sposoby na zwiększenie wiary we własne umiejętności i zdiagnozowanie optymalnego poziomu aspiracji zawodnika po nieudanym meczu.

Biografia została podsumowana słowami:

„Wszystko co ma wartość zdobywa się walką”.

Motto życiowe Marcina, idealnie odzwierciedla trud pracy, który włożył w swój sukces.

JOANNA JĘDRZEJCZYK

''OSOBOWOŚĆ ZWYCIĘZCY''

Biografia Joanny Jędrzejczyk przedstawia niezwykłą historię o pięknej, inteligentnej i wrażliwej dziewczynie – Mistrzyni Świata w męskim i brutalnym sporcie Muay Thai.

Joanna relacjonuje przebieg swojej kariery w aspekcie ciężkiej pracy na treningach i walki z własnymi słabościami. Opowiada o pierwszych krokach stawianych w sporcie. Wspomina pierwsze starcie na ringu – co wtedy czuła? Szczerze i bez ogródek obnaża polską rzeczywistość w sportach walki. Mówi o tym jak kobiety są postrzegane i traktowane w męskim gronie zawodników. Ile wyrzeczeń kosztuje tytuł pięciokrotnej Mistrzyni Świata? Smak zwycięstwa poprzedzony jest zmaganiami z ludzką nietolerancją i zazdrością.

„Postawiłam wszystko na sport, zmieniając swoje życie diametralnie. Przerodziło się to w odpowiedzialność za samą siebie, za swoje nazwisko, za osiągnięcia.”

 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Biografie sportowców - historie zwycięzców
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: